Problem z załadowaniem strony? Kliknij tutaj

Spotkanie z mieszkańcami Osiedla im. Tadeusza Kotarbińskiego w Koszalinie

Ikonka zegara Konsultacje trwają
od 04.05.2026 do 04.05.2026

Cel konsultacji

W najbliższy poniedziałek tj. 4 maja o godz. 17:00 Prezydent Koszalina pan Tomasz Sobieraj spotka się z mieszkańcami Osiedla im. Tadeusza Kotarbińskiego. Początek spaceru zaplanowano w rejonie Wąwozów Grabowych (na wysokości ul. Próchnika 5-5c).
Około godziny 18:00 rozpocznie się spotkanie w Klubie Osiedlowym Kanion przy ul. Krzyżanowskiego 26.

Opis konsultacji

W najbliższy poniedziałek tj. 4 maja o godz. 17:00 Prezydent Koszalina pan Tomasz Sobieraj spotka się z mieszkańcami Osiedla im. Tadeusza Kotarbińskiego. Początek spaceru zaplanowano w rejonie Wąwozów Grabowych (na wysokości ul. Próchnika 5-5c).
Około godziny 18:00 rozpocznie się spotkanie w Klubie Osiedlowym Kanion przy ul. Krzyżanowskiego 26. Mieszkańcy będą mogli zgłosić problemy dotyczące funkcjonowania osiedla i zapoznać się z planami inwestycyjnymi w osiedlu.
Zapraszamy serdecznie do udziału.

Rozmawiali na osiedlu

Prezydent Koszalina Tomasz Sobieraj wraz ze swymi zastępcami - Beatą Górecką i Tomaszem Bernackim - a także przedstawicielami Rady Miejskiej i jednostek organizacyjnych spotkał się z mieszkańcami osiedla Kotarbińskiego. Podczas spaceru oraz spotkania w Klubie Osiedlowym Kanion uczestnicy rozmawiali o najważniejszych kwestiach dotyczących okolicy, w której żyją. 

Dziękujemy mieszkańcom za obecność i merytoryczną dyskusję oraz Radzie Osiedla Kotarbińskiego za współorganizację spotkania.

Fot. Radek Koleśnik / UM Koszalin

 

Załączniki

Ikonka zegara

Konsultacje trwają
od 04.05.2026 do 04.05.2026


Ikonka zegara

Konsultacje trwają
od 04.05.2026
do 04.05.2026


Ikonka markera goggle maps

Zobacz na mapie


Podziel się